KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Podkarpacki Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy Sp. z o.o. - firmy informatyczne (it) - Firmy

Podkarpacki Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy Sp. z o.o.

Dane firmy:
ul. Rejtana 53
35-326 Rzeszów
woj. podkarpackie
telefon: +48 17 85 00 678
nip: 8133482752
e-mail:

Sale szkoleniowe

W dobie rozwoju Technologii Informacyjno Komunikacyjnych (ICT) niezbędnym warunkiem dotrzymywania kroku najnowszym trendom. Nieodzownym staje się obecnie podejmowanie działań zmierzających do osiągania coraz lepszych wyników pracy przedsiębiorstw i ich pracowników. Najlepszą metodą okazuje się uczestnictwo w różnego rodzaju eventach dostarczających wiedzy bazującej na doświadczeniu najlepszych w branży, którą można wykorzystać we własnej firmie.

Podkarpacki Ośrodek Szkoleniowo – Doradczy Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie jest jedną z podkarpackich firm, która oprócz organizacji szkoleń, konferencji, seminariów i spotkań biznesowych oferuje także wynajęcie sal szkoleniowych wraz za zapleczem kuchennym.
Posiadamy sale w Rzeszowie, Przemyślu i Krośnie.
Zdjęcia sal można obejrzeć w galerii i podczas wirtualnego spaceru

Zainteresowani Klienci mogą być spokojni – dbamy, aby szkolenia, konferencje, seminaria i spotkania biznesowe przebiegały w sposób nie zakłócający obranego wspólnie z Klientem toru organizacji. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta.
 

Podobne firmy
Powrót do wizytówek
Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013