KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Podkarpacki Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy Sp. z o.o. - firmy informatyczne (it) - Firmy

Podkarpacki Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy Sp. z o.o.

Dane firmy:
ul. Rejtana 53
35-326 Rzeszów
woj. podkarpackie
telefon: +48 17 85 00 678
nip: 8133482752
e-mail:

Szkolenia

Ciągły rozwój organizacji warunkujący sukces rynkowy w warunkach ogromnej konkurencji uzależniony jest między innymi od nieustannego szkolenia jej pracowników z nowych technik, metod i koncepcji.

Zwiększanie kompetencji własnych pracowników jest jednym z podstawowych warunków osiągania oszczędności w kosztach poprzez eliminację potrzeby zatrudniania dodatkowego personelu, czy ekspertów zewnętrznych. Wykorzystanie zdobytej wiedzy wpływa także na zwiększenie wydajności i zastosowanie najnowszych rozwiązań w bieżącej działalności polskich przedsiębiorstw. Przeszkoleni kursanci posiadający ugruntowaną wiedzę wpływają także na rozwój pozostałych pracowników, a następnie na ich oddziaływanie na funkcjonowanie procesów, w których uczestniczą. Inwestycja w pracowników na uzyskanie nowych wiadomości zwracsa się zatem z nawiązką.
Szkolenia organizowane przez Podkarpacki Ośrodek Szkoleniowo – Doradczy Sp. z o.o. prowadzone są przez specjalistów w danej dziedzinie. Prezentowany materiał szkoleniowy zawiera kwintesencję ich wiedzy i doświadczenia, daje solidne podstawy do dalszego doskonalenia w danym zakresie.
Zajęcia odbywają się w profesjonalnie wyposażonych klimatyzowanych salach. W ich trakcie zapewniamy catering oraz serwis kawowy. Udzielamy także pomocy w znalezieniu noclegu.
 

Podobne firmy
Powrót do wizytówek
Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013